5.01.2018

# angelinajolie # babil

Brad Pitt I LOVE YOU


Selamlar herkese:)

Film serisi maceramız  kaldığımız yerden hızlı bir şekilde devam ediyor dostlar.

Yeni yıla girdiğimiz şu vakitlerde, zaman öylesine hızlı akıyor ki inanın ben bile şaşırıyorum bu  geçen döngü ve  telaşelere günler haftalara, haftalar aylara, aylar yıllara  karışıyor, her gün yeni bir sürpriz yeni bir güzellik renkli emareler geliyor yaşantımıza.

Sabahın erken saatleri geceye dönük karanlık zamanlarda yola koyularak gittiğim işimden çok memnunum, severek isteyerek ve özveriyle çalışıyorum. 
Detaylı, titiz çalışmanın, emeklerinin karşılığını almak, özgürce harcamak, istediklerini almak, kimseye boyun eğmemek ne güzel bir şey. 

Sıcacık ofiste, iyi dost insanlarla, güzel köşemde kendi halimde tıngır mıngır çalışıyorum. 

Yeni insanlar ve yeni müşterilerle haşir neşir oluyorum, onlara yardımcı oluyor, ve onların çözüm ortağı olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. 
Yaptığın işi severek yapmak, sevdiğin işe sadık olmak, tutkuyla çalışmak  ve bol bol satış yapmak işte böyle güzel bir şey çalışmak dediğiniz şey. 

Bir de dünyalar tatlısı  şeker köpeğimiz Lohdicanımız var ve günler böyle  sıkılmadan hızlı bir şekilde gelip geçiyor. 

Bildiğim bir şey varsa, ne filmlerden ne de kitaplardan asla vazgeçemediğimdir. 

Arşivimde yeni filmlerim var ve  hepsi de birbirinden güzel.
 Fakat Brad Pitt'in yeri benim için çok ama çok ayrı ve özeldir.
Çok severek izlediğim, her şeyini beğendiğim, özel hayatını ve kendisini sıkı takip ettiğim bu yakışıklı ötesi adamcağızın çevirdiği her filmi takip etmekten asla geri kalmıyorum. 
Duruşu ve asil havasıyla, cool tarzıyla ne güzel bir insan bu böyle, sinemanın en dehşet en karizma ve bana göre en yakışıklı prensidir gönlümüzde.

Kendisini ilk hayranlıkla seyrettiğimi hatırlıyorum,  uzun sarı  saçlı halleri, soğuk mesafeli cool  duruşuyla  oha noluyoruz kıvamına getirmişti bizi bir ara. bakınız

Sonrası Tibette yedi yıl filminde o bilmiş havası, outdor kıyafetleri, filmdeki ermiş tavırları, neşesi ve cazibesiyle eminim herkesin gönlünde taht kurmuştur bu güzel gözlü dünya yakışıklısı  babyface adam eritti bitirdi bizleri.işte burada

Soysuzlar çetesinde, uzman halleri, vurucu darbeleri,  şah mat hallerini yazmama gerek yoktur her hal. burada

Benjamin Button'nun Tuhaf hikayesinde ise genç halinden çok yaşlılığın vermiş olduğu erdemsel hareketleri, naif kibar ve dünyayı yeni bir bebek gibi algılayıp güzel kalpliliği ile beni yiyip bitirerek kalbimde kurduğu saltanatını devam ettirmiştir. ah Brad vah Brad:))
 Hayat Ağacı filminde ise;  kendini daha çok iyi bir şekilde  anlatıp ifade ettiğini düşünüyorum. Tam  otoriter bir baba figürü çizip prensiplerinden asla  ödün vermeyen halleriyle çıktı karşımıza.işte burada  

Filmlerinde, bana göre inanılmaz havalı tarzının arkasında nedense daha naif daha utangaç daha içsel bir adam görebilirsiniz. Görünüşte çok hovarda, hiç bir şeyi kafaya takmayan bir yapısı varmış gibi görünse de normalde hiç ama hiç öyle  biri olduğunu düşünmüyorum. 

Özel hayatında çok farklı kişilerle birlikte olmuş olsada, Angelina'yı çok sevdiğini düşünüyorum.
 Angelina Jolie ile her ne kadar şu an  ayrılmış olsalar da hala sevgilerinin devam ettiğini düşünüyorum.  
Ben gerçekten  birbirlerine bu kadar  çok yakışan  güzel bir çift  daha görmedim desem yeridir.
Umarım ikisininde akılları başlarına gelirde verdikleri bu kötü karardan geri dönüp bir an önce yeniden bir araya gelirler.   
İzleyin efendim Brad Pitt'i  candır kandır, evlere şenliktir, gözlere hitaptır, gönüllere taht kurar kendisi. 
Bana göre biraz daha abartacak olursak, abartıya doyacak olursak  sevgidir aşkdır. 

Daha da  çok yazacaktım ama, aşkitom Brad böyle de olmaz ki 2018'de  artık sana yakışıklılığı ve karizmayı yasaklıyorum bebeğim. 

İyi bakın, kendinize, aşkla kalın, bu yıl başarı yılı, başarının yaldızlı pırıltıları sizden ayrılmasın dostlar...

 Tibette yedi yıl İhtiras rüzgarları
 Benjamin Buttonun Hikayesi


 Bizi ayıran nehir

link Dövüş klübü

link Hayat Ağacı

link Müttefik
 FURY

 Soysuzlar çetesi
DİĞER FİLMLERİ 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Dinozorun Anıları / Mina Urgan

*İhtiyarlar ne yaparlar?  Anılarını yazarlar.  Ben de bunu yapıyorum işte. Günce tutmak alışkanlığı olmadığı; ancak altmışın...

Günün Resmi

Günün Resmi
Hüzün