5.01.2018

# angelinajolie # babil

Brad Pitt I LOVE YOU


Selamlar herkese:)

Film serisi maceramız  kaldığımız yerden hızlı bir şekilde devam ediyor. Çok yoğun iş hayatı eve gelip koltukta perte çıkmalar neticesinde  sizleri de üzülerek  ihmal edebiliyorum sevgili dostlar. 
Yeni yıla girdiğimiz şu vakitlerde, zaman öyle hızlı akıyor ki inanın ben bile şaşırıyorum bu hızlı geçen döngü ve  telaşeye günler haftalara, haftalar aylara, aylar yıllara  karışıyor, her gün yeni bir sürpriz yeni bir güzellik renkli emareler taşıyor hayatımıza.

Sabahın erken saatleri geceye dönük karanlık zamanlarda yola koyularak gittiğim işimden çok memnunum, severek isteyerek ve özveriyle çalışıyorum. 
Detaylı, titiz çalışmanın, emeklerinin karşılığını almak, özgürce harcamak, istediklerini almak, kimseye boyun eğmemek ne güzel. 

Sıcacık ofiste, iyi dost insanlarla, güzel köşemde kendi halimde tıngır mıngır çalışıyorum. 

Yeni insanlar ve yeni müşterilerle haşir neşir oluyorum, onlara yardımcı oluyor, ve onların çözüm ortağı olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. 
Yaptığın işi severek yapmak, sevdiğin işe sadık olmak, tutkuyla çalışmak  ve bol bol satış yapmak işte böyle güzel bir şey. 

Birde dünyalar tatlısı  şeker köpeğimiz Lokiyle  günler böyle  hızlı bir şekilde gelip geçiyor. 

Bildiğim bir şey varsa, ne filmlerden ne de kitaplardan asla vazgeçmediğim nede  vazgeçemeyeceğimdir. 

Arşivimde yeni filmlerim var, hemde hepside birbirinden güzel. Fakat Brad Pitt'in yeri benim için çok ama çok apayrıdır.
Çok severek izlediğim, beğendiğim, özel hayatını ve kendisini takip ettiğim bu yakışıklı ötesi adamcağızın çevirdiği her filmi takip etmekten geri kalmam. 
Duruşu ve asil havasıyla, cool tarzıyla ne güzel bir insan bu böyle, sinemanın en dehşet en karizma ve bana göre en yakışıklı prensidir gönlümde.

Kendisini ilk izlediğim filminde,  uzun saçlı halleri, soğuk mesafeli duruşuyla adeta cezbetmişti beni, oha noluyoruz demeyin resmen aşık oldum bradciğime:))
Sonrası Tibette yedi yıl filminde o bilmiş havası, outdor kıyafetleri, filmdeki ermiş tavırları, neşesi ve cazibesiyle eminim herkesin gönlünde taht kurmuştur bu güzel gözlü dünya yakışıklısı  babyface adam.

Soysuzlar çetesinde, uzman halleri, vurucu darbeleri, düşman kovalayan kovalatan cinsten havalarını, şah mat hallerini yazmama gerek yoktur herhal. 
Benjamin Button'nun Tuhaf hikayesinde ise genç halinden çok yaşlılığın vermiş olduğu erdemsel hareketleri, naik kibar ve dünyayı yeni bir bebek gibi algılayıp güzel kalpliliği ile beni yemiş bitirmiş, baby face halleriyle kalbimde kendine yer etmiştir vesselam.
Onun Lıfe filminde kendini daha çok anlatıp ifade ettiğini düşünüyorum. Tam bir baba, ve prensiplerinden ödün vermeyip yaşamı daha net daha kasvetli kulvarda anlayıp etrafındakilere bunu zikrederek dayatması da ayrı bir konudur herhal.

Tüm filmlerine bakarsanız, inanılmaz havalı tarzının arkasında nedense daha naif daha utangaç daha içsel bir adam görebilirsiniz. Görünüşte çok hovarda, hiç bir şeyi kafaya takmayan bir yapısı varmış gibi görünse de normalde hiç ama hiç öyle olduğunu düşünmüyorum. 

Angelina jolie ile her ne kadar ayrılmış olsalarda hala birbirlerini çok sevdiklerine inanıyorum. 
Ben birbirlerine bu kadar  çok yakışan  güzel ve  medyatik bir çift  daha görmedim desem doğrudur.
Umarım akılları başlarına gelirde verdikleri bu kötü karardan geri dönüp bir an önce yeniden bir araya gelirler.   
İzleyin efendim Brad pitt candır kandır, evlere şenliktir, gözlere hitaptır, gönüllere tahttır. 
Sevgidir aşkdır. 
Daha çok yazacaktım ama, aşkitom böyle de olmazki 2018'de sana yakışıklılığı ve karizmayı yasaklıyorum bebeğim. 

İyi bakın, kendinize, aşkla kalın, bu yıl başarı yılı, başarının yaldızlı pırıltıları sizden ayrılmasın dostlar. TÜLİN...SOYSUZLAR ÇETESİ
MÜTTEFİK
LIFE
BY THE SEA
VAMPİRLE GÖRÜŞME
DÜNYA SAVAŞI Z
FURY
DÖVÜŞ KLUBÜ
BABİL

Yorum Gönder

Sevgililer Günü Denklemli Bir Şey

İlk sevgilimi hatırlayamayacak kadar küçük olduğum için adının Mehmet olduğunu bilmeniz yeterli:)) İlkokulda tüm kızların aşık olduğu d...

Günün Resmi

Günün Resmi
İçimdeki korku